Сучасна оселя в «Нивки-Парк»

Необходимо знать как выбирается сучасна оселя в «Нивки-Парк» Наш дім  — то наша фортеця, де ми маємо можливість сховатися від проблем та негараздів. Це місце, де можна відпочити душею і бути собою. Звісно, ми вкладаємо багато емоцій в наш дім, особливо, якщо він власний, а не орендований. Так приємно бути хазяїном своєї оселі і робити те, що заманеться: оновлювати, переплановувати, ремонтувати. Так, власна квартира — це найзаповітніша мрія багатьох родин. Це майбутнє, яке кожен хоче дати своїм дітям. Будівельна компанія «Інтергал-Буд» створює прекрасний комплекс «Нивки-Парк», який може стати справжнім домом для багатьох щасливих сімей.

Маючи багаторічний досвід у сфері зведення новобудов, ми враховуємо усі потреби і побажання майбутніх пожильців. Створення комфорту та затишку — являється пріоритетнім для нас.

HashFlare

Ми знаємо, що велику роль відіграє зручне місце розташування та краєвид за вікном. «Нивки-Парк» розташований недалеко від метро та поруч з прекрасним парком «Нивки», який згодом планують переробити в сучасний, екологічно чистий та безпечний центр. Тут, ви зможете відпочити, насолоджуючись гарними краєвидами і для цього не потрібно буде кудись їхати.

На території комплексу планується розташування ігрових майданчиків для дітей, для занять спортом, зручних зон відпочинку. Буде працювати великий торговельний центр та дитячий садок.

«Нивки-Парк» — це сучасний комплекс з дванадцяти багатоповерхових будинків, де покупці зможуть придбати квартири як з готовим ремонтом, так і без нього. Купуючи житло повністю готове для проживання, ви зможете зекономити час, а ми в свою чергу гарантуємо якісне виконання робіт з використанням безпечних матеріалів.

До того ж, придбання житла в «Нивки-Парк» може бути вигідним, завдяки приємним знижкам, які надаються тим клієнтам, які сплачують сто-процентну вартість квартири одразу. Йдучи на зустріч покупцям, ми даємо можливість купити квартиру у розстрочку.

Ще одною цікавою і досить вигідною пропозицією — є купівля приміщень для бізнесу. Підприємці зможуть визначитися з плануванням ще в процесі будівництва. Така інвестиція може стати ще більш вигідною, якщо ви також станете власником однієї з квартир і будете проживати поруч.

Таким чином, купити квартиру в Києві можна на сайті  http://nivki-park.com.ua/ua/kvartyry/. Окрім цього, на порталі доступна більш детальна інформація про зведення житлового комплексу та послуги, які надає компанія. Щасливе майбутнє можливе разом з «Нивки-Парк».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

five + 17 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: